Média a zprávy


Soudní exekutor v regionálním magazínu

3.1.2020 - Bezplatnou právní poradnu zaměřenou na problematiku exekucí pro sociálně slabší občany provozuje městská část Praha 9 ve spolupráci s Exekutorským úřadem Prahy 9. Právní pomoc v ní poskytují právníci soudního exekutora Mgr. Michala Suchánka a to již několik let. Celý článek

 

celý článek

Rozhovor v Právním rádci s exekutorskou koncipientkou Mgr. Janou Holečkovou

19. 12. 2019 - Právníci exekutorského úřadu Mg. Michala Suchánka se aktivně podílí na bezplatných právních poradnách Exekutorské komory ČR.

celý článek

Soudní exekutor o budoucnosti exekutorů, elektronizaci a povinných standardech

11. 11. 2019 - Exekuční řád je od počátku vystavěn na principu volby exekutora věřitelem. V prvních letech působení soudních exekutorů se oprávnění často chovali teritoriálně a v návrzích na nařízení exekuce označovali exekutory z obvodu okresního soudu, v němž má bydliště jejich povinný. S postupem doby a především opakovaným pověřováním různých soudních exekutorů však stále více vyplývalo na povrch zjištění, že mezi některými exekutory jsou nezřídka i propastné rozdíly. Celý článek na info.cz


Exekutorský úřad prošel úspěšně kontrolou Obvodního soudu pro Prahu 9

07. 11. 2019 - Ve dnech 5.8.-9.10.2019 provedla kontrolní skupina Obvodního soudu pro Prahu 9 kontrolu Exekučního úřadu Praha 9 vedeného soudním exekutorem Mgr. Michalem Suchánkem. Kontrola byla zaměřena na dodržování zákonných a stavovských předpisů při výkonu činnosti, postupu soudního exekutora, dále na dodržování Kancelářského řádu a plynulost i délku exekučního řízení.

celý článek

Bezplatné právní poradny

09. 09. 2019 - Exekutorský úřad Praha 9 Mgr. Michala Suchánka provádí i v letošním roce bezplatné právní poradny na téma exekuce pro sociálně slabší občany.

celý článek

Podpora fotbalové akademie Jakuba Dovalila 2019

30. 08. 2019 - V červenci 2019 proběhl již šestý ročník oblíbené Fotbalové akademie Jakuba Dovalila pod
patronátem SK Motorlet Praha. Tento fotbalový kemp si vybudoval svoji pozici na trhu, je o něj
stále velký zájem a účastní se ho děti z celé republiky.

celý článek

Setkání s profesorem Robertem W. Emersonem

11. 08. 2019 - V červnu se soudní exekutor jako člen mezinárodní komise EK ČR spolu s prezidentem, viceprezidentem a dalšími kolegy zúčastnil setkání s profesorem Robertem W. Emersonem. Profesor je dlouholetým členem The Scientific Council of UIHj (vědecká rada Mezinárodní unie soudních exekutorů) a působí na universitě na Floridě.

celý článek

Exekutorská komora vítězí na mezinárodním turnaji v srbském Bělehradě!

26. 06. 2019 - Exekutorská komora ČR v týmu se soudním exekutorem Ex. úřadu Praha 9 Michalem Suchánkem vítězí na mezinárodním turnaji v srbském Bělehradě!

celý článek

Soudní exekutor se účastnil oslav svátku Mezinárodního dne dětí

12. 06. 2019 - Dne 1.6. se soudní exekutor účastnil oslav svátku Mezinárodního dne dětí spolupořádaného Městskou části Praha 9. 

celý článek

Exekuce v Česku - včera, dnes a zítra

31. 05. 2019 - Soudní exekutor se dne 24.5. zúčastnil sympozia organizovaného Stálou konferencí českého práva na téma „Exekuce v Česku – včera, dnes a zítra“.

celý článek