Volná pracovní místa

Uchazeč o zaměstnání, který se rozhodne reagovat na některou z uvedených pracovních nabídek, zašle stručný motivační dopis společně se strukturovaným životopisem v češtině na e-mailovou adresu suchanek@exekucepraha.cz.

Uchazeč obratem obdrží od soudního exekutora potvrzení o tom, že jeho e-mail byl přijat a postoupen kompetentní osobě k vyřízení.

Pokud soudního exekutora zaslaná pracovní nabídka zaujme, bude uchazeč o zaměstnání pozván k osobnímu pohovoru do Exekutorského úřadu na adrese Pod Pekárnami 245/10, Praha 9, a to ve lhůtě 30 dnů od přijetí e-mailu.

Pokud uchazeč o zaměstnání nebude ve lhůtě 30 dnů od přijetí e-mailu pozván k osobnímu pohovoru, znamená to, že byl vybrán jiný zájemce. Motivační dopis tohoto „neúspěšného“ uchazeče včetně strukturovaného životopisu bude okamžitě skartován.

Soudní exekutor děkuje všem uchazečům o zaměstnání za projevený zájem pracovat v Exekutorském úřadu Praha 9.

Aktuální volná místa

Exekutorský úřad Mgr. Michala Suchánka, Pod Pekárnami 245/10, Praha 9 vypisuje výběrové řízení na pozici administrativní pracovnice. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti, dlouhodobý zájem o práci na exekutorském úřadě. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: suchanek@exekucepraha.cz . Bližší informace na www.exekucepraha.cz
Nástupní mzda:  25 000 Kč + benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, 4 sick days, Multisportka, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže)
Nástup: ihned

Exekutorský úřad Mgr. Michala Suchánka, Pod Pekárnami 245/10, Praha 9 hledá  brigádnice na administrativní práce. Nejlépe studentky VŠ se základními znalostmi MS office ( Word, Excel ). Zájemkyně hlašte se na emailovou adresu: suchanek@exekucepraha.cz.
Mzda:  120Kč / hodinu.
Nástup: ihned