Exekutorská komora vítězí na mezinárodním turnaji v srbském Bělehradě!

Exekutorská komora ČR v týmu se soudním exekutorem Ex. úřadu Praha 9 Michalem Suchánkem vítězí na mezinárodním turnaji v srbském Bělehradě!

Mezinárodní turnaj pořádala tentokrát Srbská komora exekutorů ve dnech 7-8.června a účastnilo se jej 8 týmů – kromě exekutorských komor - z Bulharska, Makedonie, Moldávie, Rumunska, Černé Hory, Srbska, ČR také tým Ministerstva spravedlnosti Srbska. Celý turnaj byl vysoce prestižní a skvěle zorganizován, navíc Češi uspěli a sebrali trofej nejcennější. Bělehrad se tak znovu ukázal jako město zaslíbené (vzpomeňme na rok 1976).

_DSC5317

Poděkování prezidenta EK ČR

ekcr.JPG  prezident_EKCR_a_srbska_ministryne_spravedlnosti_N   IMG-20190628-WA0000

V semifinále jsme vrátili Srbsku loňskou prohru z Prahy a to po dramatickém zápase – po 10-ti minutách jsme prohrávali 1:4, dokázali vyrovnat na 4:4 a nakonec vyhráli na penalty.!!

Finále proti Makedonii jsme pak znovu otočili z poločasových 0:1 na konečných 3:1 !!

_DSC5432 _DSC5564

IMG_2785 IMG_2742

Michal Suchánek byl navíc zvolen nejlepším hráčem turnaje.

Informace o turnaji na stránkách International Union of Judicial Officers (v angličtině)